Wydarzenia

Grupy

Historia

Dom Sióstr

Ogłoszenia

Intencje

Sakramenty

Galerie

Polecamy

Kontakt

 

Intencje

 

 

 

Godz.

Intencja Mszy św.

Poniedziałek

26 lipiec

7.00

Intencja sióstr

7.00

O zdrowie i szczęśliwą operację dla Janusza Tabisza

18.00

+ Maria i Eugeniusz Cwynar oraz Anna Fic od Piotra z rodziną

18.00

+ Dominik Ryczaj od OSP w Orzechówce

Wtorek

27 lipiec

7.00

+ Stanisław Preisner od Stanisławy Gmyrek z Przeworska

18.00

+ Stanisław Śnieżek w 16 r. śm. oraz za zmarłych rodziców Śnieżków i Śmiałowskich

Środa

28 lipiec

7.00

+ Grzegorz Nogaj od swatów z Niebocka

18.00

W 30 r. ślubu Reginy i Tomasza dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę Matki Bożej

Czwartek

29 lipiec

7.00

Intencja sióstr

18.00

+ Marta Sławęcka w dniu imienin

Piątek

30 lipiec

7.00

+ Edward Korab od swatowej Marii z Jasienicy Rosielnej

18.00

+ Helena Surmacz z Wrocławia

18.00

+ Jan Szmyd od rodziny Śnieżek.

Sobota

31 lipiec

7.00

+ Marta Sławęcka

18.00

+ Maria Leśniak w 21 r. śm oraz za zmarłych z rodziny

18.00

+ Kazimierz Boroń z I góry od kolegów Jana i Macieja Dudek

Niedziela

1 sierpień

6.30

Za parafian

7.30

+ Zygmunt Krzysik

10.30

+ Marian Wróbel

 

Do 30 lipca będą odprawiane dalsze Msze św. gregoriańskie:
- za zmarłego Edwarda Korab Msze św. będzie odprawiał ks. Grzegorz Rucyk wikariusz parafii w Ustrzykach Górnych.
- za zmarłego Piotra Szmyd Msze św. będzie odprawiał ks. Stanisław Masłyk, kapelan w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Starej Wsi.

Od 1 sierpnia rozpoczną się Msze św. gregoriańskie za zmarłego Romualda Szuba, Msze św. będzie odprawiał ks. Stanisław Masłyk, kapelan w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Starej Wsi.

 

Data

Godz.

Intencja Mszy św.

Poniedziałek

19 lipiec

7.00

Za zmarłych w rodzinie

18.00

+ Zofia i Bronisław Chrobak

Wtorek

20 lipiec

7.00

+ Władysław, Aniela, Zofia oraz za zmarłe rodzeństwo

18.00

W 45 r. urodzin w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże dla Piotra i całej rodziny

Środa

21 lipiec

7.00

W 20 r. ślubu Magdaleny i Jacka oraz w 18 r. urodzin syna Dawida o Boże bł. dla całej rodziny

18.00

+ Józef Supel

18.00

+ Stanisław Preisner od Zofii Dorociak z rodziną

Czwartek

22 lipiec

7.00

+ Dominik Ryczaj od swatowej Heleny Żółkiewicz

18.00

O bł. Boże dla rodzin z Wólki przygotowujących II ołtarz na Boże Ciało

18.00

+ Grzegorz Nogaj od swatów z Niebocka

Piątek

23 lipiec

7.00

+ Jan Szmyd od rodziny Śnieżek

18.00

Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla rodzin z rejonu Centrum przygotowujących III ołtarz na Boże Ciało

18.00

+ Edward Korab od siostry Heleny z rodziną

Sobota

24 lipiec

7.00

+ Kazimierz Boroń z I góry od Tabiszów z Brzozowa

18.00

+ Marian Janusz w 5 r. śm. oraz za zmarłych z rodziny

18.00

+ Kazimierz Boroń z miasteczka od córki Anny z mężem

Niedziela

25 lipiec

6.30

Intencja sióstr

7.30

Za parafian

10.30

+ Anna, Józef i Maria