Wydarzenia

Grupy

Historia

Dom Sióstr

Ogłoszenia

Intencje

Sakramenty

Galerie

Polecamy

Kontakt

 

Intencje

 

Data

Godz.

Intencja Mszy św.

Poniedziałek

13 wrzesień

7.00

Intencja sióstr

18.00

+ Jan Gurgacz w 4 r. śm.

18.00

+ Stanisław Preisner od koleżanek i kolegów syna Wojciecha ze Szkoły Podstawowej w Orzechówce

Wtorek

14 wrzesień

7.00

+ Grzegorz Nogaj od kolegów i koleżanek z EL-Naft

18.00

+ Józef Pigoń w 4 r. śm.

18.00

+ Dominik Ryczaj od wnuczki Patrycji z Mateuszem

Środa

15 wrzesień

7.00

+ Jan Szmyd od Zofii i Andrzeja Leń z Grabownicy

18.00

W 20 r. ślubu Alicji i Piotra dziękczynna z prośbą o dalsze łaski dla całej rodziny

18.00

+ Kazimierz Boroń z I Góry od rodziny Fijałków z Niebocka

Czwartek

16 wrzesień

7.00

+ Edward Korab od pracowników działu Handlu, Magazynów i Kierowców z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Jasienicy Rosielnej

7.00

+ Kazimierz Boroń z miasteczka od całej rodziny Jaszczur z Bliznego

18.00

+ Marian Kwolek od syna Piotra

Piątek

17 wrzesień

7.00

+ Marian Kwolek od wnuka Mateusza

18.00

+ Damian Glazer od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej

18.00

+ Helena Supel od Stanisława i Heleny Supel

Sobota

18 wrzesień

7.00

+ Aleksander Masłyk od syna Bogdana z rodziną

7.00

Intencja sióstr

18.00

+ Szczepan i Helena Fiejdasz

Niedziela

19 wrzesień

6.30

Za parafian

7.30

O zdrowie i Boże bł. dla Oliwi, Marcela i Michała

10.30

+ Helena Szafran od wnuczki Agnieszki z całą rodziną

 

W tym tygodniu będą odprawiana dalsze Msze św. gregoriańskie:

- za zmarłego Waldemara Gurgacz Msze św. będzie odprawiał ks. Arkadiusz Śliwiński, rektor kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krośnie

- za zmarłą Janinę Preisner Msze św. będzie odprawiał ks. Ryszard Śnieżek, proboszcz w Boratynie.

 

Data

Godz.

Intencja Mszy św.

Poniedziałek

6 wrzesień

7.00

+ Stanisław Preisner od kolegów z Portierni Mleczarni w Jasienicy Rosielnej

9.00

W intencji Panu Bogu wiadomej

18.00

+ Krzysik Danuta od rodziny Pigoń i Pazdro

18.00

+ Wiesław Boroń od żony i dzieci

Wtorek

7 wrzesień

7.00

+ Dominik Ryczaj od wnuka Bartosza

9.00

+ Grzegorz Nogaj od Ewy i Pawła Owczarek z Ropczyc

18.00

O kanonizację bł. Edmunda

18.00

+ Jan Szmyd od chrześnicy Wandy z mężem z Odrzykonia

Środa

8 wrzesień

7.00

+ Kazimierz Boroń z I góry od sąsiadki Janki z Niebocka

9.00

W intencji Panu Bogu wiadomej

18.00

+ Maria i Eugeniusz Cwynar, Anna Fic oraz za zmarłych z rodziny

18.00

+ Edward Korab od pracowników Działu Handlu, Magazynów i Kierowców z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Jasienicy Rosielnej

Czwartek

9 wrzesień

7.00

+ Helena Supel od rodziny Boroń

9.00

Kazimierz Boroń z miasteczka od chrześniaka Dariusza z rodziną

18.00

+ Danuta Krzysik od córki Jolanty z mężem i z dziećmi w 30 dzień po śmierci

18.00

+ Marian Kwolek od Marii Cacek i Anny Łukasiewicz z rodzinami

Piątek

10 wrzesień

7.00

+ Helena Szafran od rodziny Preisner i Szmyd

9.00

W intencji Panu Bogu wiadomej

18.00

+ Dominik Ryczaj w 1 r. śm.

18.00

+ Aleksander Masłyk od wnuczki Wioletty z rodziną

Sobota

11 wrzesień

7.00

+ Władysław Kasprzyk od córki z rodziną

9.00

+ Anna Kondoł od Marii i Kazimierza Tućkich

17.00

+ Genowefa Gdula i Zofia Supel

17.00

+ Helena Wilusz od córki Wiesławy z rodziną

Niedziela

12 wrzesień

6.30

Intencja sióstr

7.30

+ Bogusław Szewczyk

10.30

Za parafian

10.30

+ Dorota Kwolek od pracowników Centrum Medycznego z Bliznego